Sveiki atvykę! Šeštadienį nuo 10 iki 11 val. SĖKMĖS VALANDA!
Baseino vandens temp. 27 °C
Sūkurinių vonių temp. 36 °C
Aplinkos temp. 28 °C
Rugsėjo
PrATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Prisijunk prie mūsų Facebook’e



Lankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
nugalėtojai absoliučioje įskaitoje

TARPTAUTINIO PLAUKIMO SPRINTO FESTIVALIO „ANYKŠČIAI“ NUGALĖTOJAI ABSOLIUČIOJE ĮSKAITOJE

 

Sportininko vardas, pavardė, atstovaujama komanda Metai
Moterys Vyrai  

DITA ŽELVIENĖ,

Kauno PM „Gaja“, Lietuva

DARIUS GRIGALIONIS,

Panevėžio PM „Žemyna“, Lietuva

1999

JŪRATĖ LADAVIČIŪTĖ,

 Panevėžio PM „Žemyna“, Lietuva

DARIUS GRIGALIONIS,

Panevėžio PM „Žemyna“, Lietuva

2000

JANA KOLUKANOVA,

Talino PK „Kalev” Estija

DARIUS GRIGALIONIS,

Panevėžio PM „Žemyna“, Lietuva

2001

ELINA PARTYKA,

 PK NRK, Estija

DARIUS GRIGALIONIS,

 Panevėžio PM „Žemyna“, Lietuva

2002

ALIAKSANDRA HERASIMENIA,

Baltarusijos plaukimo rinktinė

DARIUS GRIGALIONIS,

Panevėžio PM „Žemyna“, Lietuva

2003

ALEKSANDRA BAS,

Minsko PM “Startas” Baltarusija

VYTAUTAS JANUŠAITIS,

Kauno PM „Vilija”, Lietuva

DARIUS GRIGALIONIS,

Panevėžio PM „Žemyna“, Lietuva

2004

SVIATLANA KHAKLOVA,

Baltarusijos plaukimo rinktinė

VYTAUTAS JANUŠAITIS,

Kauno PM „Vilija”, Lietuva

2005

ALEKSANDRA BAS,

Minsko PM “Startas” Baltarusija

AURIMAS VALAITIS,

Kauno Centro PM, Lietuva

2006

ALEKSANDRA BAS,

Minsko PM “Startas” Baltarusija

VYTAUTAS JANUŠAITIS,

Kauno PM „Vilija”, Lietuva

2007

ALEKSANDRA BAS,

Minsko PM “Startas” Baltarusija

VYTAUTAS JANUŠAITIS,

Kauno PM „Vilija”, Lietuva

2008

RUGILĖ MILEIŠYTĖ,

Alytaus sporto ir rekreacijos centras, Lietuva

EDVINAS DAUTARTAS,

Kauno PM „Šilainiai“, Lietuva

2009

RŪTA MEILUTYTĖ,

Kauno PM „Šilainiai“, Lietuva

VYTAUTAS JANUŠAITIS,

Kauno PM „Vilija”, Lietuva

2010

GIEDRĖ GRIGONYTĖ,

Vilniaus SK „Lugninė”, Lietuva

GIEDRIUS TITENIS,

Anykščių KKSC, Lietuva

2011

ALONA RIBAKOVA,

Rygos PK „Delfinas”, Latvija

GIEDRIUS TITENIS,

Anykščių KKSC, Lietuva

2012

ALONA RIBAKOVA,

Rygos PK „Delfinas”, Latvija

GIEDRIUS TITENIS,

Anykščių KKSC, Lietuva

2013

ALONA RIBAKOVA,

Rygos PK „Delfinas”, Latvija

DANAS RAPŠYS,

Panevėžio PK „Plaukime kartu“, Lietuva

2014
ALIAKSANDRA HERASIMENIA,
Baltarusijos plaukimo rinktinė

NIKOLAJS MASKALENKO,

Rygos PK „Delfinas“, Latvija

2015
ALIAKSANDRA HERASIMENIA,
Baltarusijos plaukimo rinktinė

GIEDRIUS TITENIS,

Anykščių KKSC, Lietuva

2016

grįžti atgal



 

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Nuolaidų sistema

Nuolaidu sistema

Reklama





















Odontologijos klinika Vilniuje

Baidarių nuoma Aukštaitijoje, Ukmergėje, Vilniuje, Kaune

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Ukmergės žinios