Sveiki atvykę! Sekmadienį (04.21) NEDIRBSIME!
Baseino vandens temp. 27 °C
Sūkurinių vonių temp. 36 °C
Aplinkos temp. 28 °C
Balandžio
PrATKPnŠS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Prisijunk prie mūsų Facebook’eLankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS

Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS

Nuo pat pirmų akimirkų vaikai buvo įtraukti į aktyvias veiklas – mankštinosi ir žaidė įvairius žaidimus, pradėjo skaičiuoti nueitus žingsnius ir kilometrus su išmaniąją apyranke ir aišku lenktyniauti, kuris daugiau nueis. Po aktyvios ryto pradžios, visi tapo žolių kilimo kūrėjais - teko patiems paieškoti dar žydinčių gėlių, įvairių smilgų, lapų ir austi kilimą staklėmis. 

Atsigaivinus kavinėje „Pirmas daigas” šviežiai išspaustomis sultimis bei vaisiais, vaikai paniro į „kvapų” pasaulį – susipažino su eteriniais aliejais ir jų skleidžiamais kvapais bei gydomosiomis savybėmis ir mokėsi užmerktomis akimis atpažinti kvapus. 

Po pietų sušurmuliavo baseinas – vaikams pasiūlyti  aktyvūs užsiėmimai vandenyje su irklentėmis, kamuoliais, pripučiamais ratais ir kitomis priemonėmis.

Atsigaivinus baseine smagu buvo visiems kurti bendrą koliažą – piešti, klijuoti, karpyti ir visų bendromis pastangomis sukurti didelį paveikslą.
Po tokios aktyvios dienos buvo ką ir į stovyklos dienoraštį parašyti, nupiešti ar kitaip pažymėti savo patyrimus. Ir tai tik pirmosios dienos apžvalga!

Kitomis savaitės dienomis stovyklos vadovai numatę dar daug įvairių veiklų – vieną rytą visi pavirs „sportuojančiais gyvūnėliais”, lyjant lietui - mankštinsis lauke ir kasdieną mėgausis užsiėmimais vandenyje. Dar laukia SPA pramogos – perimasis įvairiomis vantomis ir „Putų fiesta” pirtyse, kojų terapija „Basakojis”, kūno šveitiklių gaminimas ir šveitimo metodika, kvapniųjų maišelių su vaistažolėmis gamyba. Vieną popietę vaikai pavirs jaunaisiais gamtininkais - kurs akvariumus su vandens ir sausumos vabaliukais, vabzdžiais, drugeliais ir kita. Vyks sraigių greituolių čempionatas , o iš gamtos žaliavos mokysis kurti vasariškas kompozicijas.

Kasdieną kiekvienas stovyklos dalyvis savo patyrimus, emocijas, įspūdžius fiksuos savo dienoraštyje, skaičiuos nueitus žingsnius ir kilometrus stovyklos metu, žymės orus simboliais ir išmoks juos skaityti.

Prisijunk ir Tu, praleisk vasaros savaitę K I T A I P!

Daugiau informacijos apie vasaros akademiją BANGENIS!

Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS
Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS

Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS Anykščių baseine bangenis vyksta vasaros akademija BANGENIS

Projektas finansuojamas ir Anykščių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Nuolaidų sistema

Nuolaidu sistema

Reklama

Odontologijos klinika VilniujeBaidarių nuoma Aukštaitijoje, Ukmergėje, Vilniuje, Kaune

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Ukmergės žinios