Sveiki atvykę! Šeštadienį nuo 10 iki 11 val. SĖKMĖS VALANDA!
Baseino vandens temp. 27 °C
Sūkurinių vonių temp. 36 °C
Aplinkos temp. 28 °C
Gruodžio
PrATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Prisijunk prie mūsų Facebook’eLankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Šių metų birželio ir liepos mėnesiais Anykščių baseine šurmuliavo  vaikų vasaros dieninės stovyklos „Vasaros akademija Bangenis“ stovyklautojai. Septyniose pamainose dalyvavo net 111 vaikų.

Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Kas rytą, bet kokiu oru, po vieną valandą stovyklautojai aktyviai mankštinosi, žaidė įvairius žaidimus lauko treniruoklių aikštelėje. Lyjant lietui vyko smagi mankšta lietuje apsirengus vienkartiniais lietpalčiais.

Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Kiekvienas stovyklos dalyvis gavo žingsniamatį-išmaniąją apyrankę ir kiekvieną dieną  skaičiavo nueitus žingsnius, kilometrus, sudegintas kilokalorijas. Vaikai taip įsitraukė į kasdienį lenktyniavimą kas daugiau žingsnių nueis, tad sėdiniuojančių nesimatydavo.

Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Po aktyvių užsiėmimų stovyklautojai kavinėje ,,Pirmas daigas“ atsigaivindavo šviežiai spaustomis sultimis ir vaisiais. Po to vykdavo meninės kūrybinės veiklos – vaikai mokėsi kilimų pynimo technikos iš augalų, kompozicijų darymo iš natūralių gamtoje sutinkamų medžiagų, akvariumų kūrimo iš vabzdžių ir vabaliukų pagrindinių taisyklių. Būdami stovyklos gamtininkais tiesiogiai prisilietė prie gyvosios gamtos, stebėjo drugelių virsmą iš vikšro bei įvairių vabalų ir vabzdžių gyvenimą iš arti. Sukurtas kompozicijas iš gamtos žaliavos  parsinešdavo į namus, kad galėtų pasidžiaugti su artimaisiais ir papuošti savo aplinką.

Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Po pietų vaikai aktyviai laiką leido baseine.  Plaukimo instruktorė ir gelbėtojas- instruktorius supažindino su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens. Specialistai mokė gyvybiškai svarbių instinktų nelaimės atveju, demonstravo efektyvius pagalbos sau ir skęstančiųjų gelbėjimo būdus.

Vandenyje vaikai lavino nardymo įgūdžius, žaidė žaidimus, lenktyniavo estafetėse, plaukiojo su pripučiamais ratais bei kitomis priemonėmis, taip pat mokėsi išlaikyti pusiausvyrą ant irklenčių.

Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Kiekvieną dieną stovyklos dalyviai galėjo mėgautis SPA pramogomis: pėrėsi vantomis ir mokėsi elementarios pėrimosi technikos. Patys gaminosi kūno šveitiklius ir susipažino su šveitimo metodika, mėgavosi „putų“ terapija. Mankštos specialistė sudarė „gyvūnėlių jogos“ užsiėmimus, kuriuose vaikai pratimus atlikdavo imituodami gyvūną ir jo skleidžiamą garsą. Kojų terapijos „basakojis“ užsiėmimų metu vaikai basi bėgiojo po natūralias samanas, kankorėžius, smėlį, akmenukus ir tryško „skambiomis“ emocijomis.

Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Paskutinę stovyklos pamainos dieną vadovai organizuodavo „protmūšio“ žaidimą, kad stovyklautojai galėtų pasitikrinti įgytas žinias įvairių praktinių veiklų stovykloje metu. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanojami atminimo dovanėlėmis.

Prabėgo vaikų dieninė stovykla Vasaros akademija Bangenis

Kiekvienas vasaros akademijos „Bangenis“ stovyklautojas savo išgyvenimus, patirtis ir emocijas atvaizdavo į savo dienoraštį, kurį pildė visos stovyklos metu. Personalizuota knygelė liks prisiminimu net ir po kelerių metų.

Džiaugiamės, kad toks didelis būrys vaikų pasirinko vasaros akademiją „Bangenis“ ir aktyviai, kūrybingai ir emocingai praleido laiką vasaros atostogų metu.

Stovyklą organizavo VšĮ „Sveikatos oazė“. Stovyklos projektas dalinai finansuojamas Anykščių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Linkime visiems puikių mokslo metų ir laukiame visų sugrįžtant į vasaros akademiją „Bangenis“ ir kitą vasarą.


Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Nuolaidų sistema

Nuolaidu sistema

ReklamaOdontologijos klinika VilniujeBaidarių nuoma Aukštaitijoje, Ukmergėje, Vilniuje, Kaune

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Ukmergės žinios