Sveiki atvykę!
Baseino vandens temp. 27 °C
Sūkurinių vonių temp. 36 °C
Aplinkos temp. 28 °C
Rugpjūčio
PrATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Prisijunk prie mūsų Facebook’eLankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svečių knyga

Parašykite savo atsiliepimus. Ačiū.

Komentarus, kurie nepelnytai įžeidinėja ir užgaulioja žmonės, administracija gali pašalinti be jokio perspėjimo ar atsakymo.

Norėdami gauti greitesnį ir tik Jums matomą atsakymą – prašome nurodyti teisingą el. paštą.

Indėnas dar 2 (24 Balandžio 2017 00:42)
Na tai viskas tapo aišku. Tai reiškia galima taip, kaip ir manau, ir esu įpratęs, ir kaip turi būti. Po pirties, prioriteti šalto vandens kubilėlis, po to po šaltu dušu, ir tada neriam į baseiną. Ačiū už išaiškinimą. Šaunus tada Jūsų baseinas, rekomenduosiu dar kitiems draugams.
Administracija (23 Balandžio 2017 18:21)
Gerb. Indėnai, po pirties pirmiausia reikia eiti po dušu, o tik tada galima įšokti į baseiną nuo bokštelio. Pagrindinis skirtumas nuo Pasvalyje esančio baseino yra tas, kad mūsų baseinas yra sportinis ir jame vyksta tarptautinės varžybos, jam yra keliami reikalavimai, todėl ir yra toks įlipimas ir išlipimas, tad išeitis viena, po pirties ir dušo įšokti į baseiną nuo bokštelio o išlipti per kopėtėles.
Indėnas dar (22 Balandžio 2017 22:43)
Ačiū už atsakymą. Tai, jeigu Jus teisingai supratau, įšokti (pvz. pasikaitinus) galima? Tada nėra problemų. Beje, niekada nebuvo reikalo, nei man, nei mano draugams, paprasčiausiai "šokinėti". Čia gal daugiau vaikams ir jaunimui poreikis? Na tai juos reikia ir "duxint". Čia aš turi omenyje, paprasčiausiai prieini prie baseino, ir "įneri", na kaip pvz. ežere. O jei šokt negalima, o tik įlipt, tai tada gal reikėtų laiptų, a lia Pasvaly, nes lipdamas kopėčiomis, aš pvz. koją galiu nusisukt.
Administracija (19 Balandžio 2017 16:32)
Gerb. Indėnai, mes suprantame, kad Jūs nešoksite, bet kitas gali šokti. Mūsų vidaus tvarkos taisyklėse yra numatyta, kad į baseiną galima įšokti ir plaukti, o ne šokinėti, tad taisyklės yra visiems vienodos ir labai prašome jų laikytis bei gerbti vieni kitų poilsį.
Indėnas (16 Balandžio 2017 00:50)
Aš nesupratau. Kodėl nebegaliu šokinėti į baseiną? Čia gi ne spa kažkoks, čia gi stovi tie patys tramplynai. Tai negi aš, suaugęs žmogus, šoksiu ant kažkokio besimaudančio?
Tarp kitko, kas savaitę, kartą būnu, ir kiek mačiau vienetai ten šokinėja. Ir niekaip nesuprantu, kad kažkoks tai "gelbėtojas" praeitą savaitgalį, "uždraudė" šokinėt, ir DĖMESIO, padėliojo, ant tramplynų A4 ranka rašytų "Šokinėti draudžiama". Čia jam vaikystės trauma? Jis taip ir neišmoko šokt į vandenį? Tai dabar davaj visus paduxinsiu...
Anykščiai prieš Pasvalį turėjo du pliusus: ir baseinan galėjai šokinėt, ir galėjai vanotis. Dabar, jei taip ir bus(bandysiu dar :) , gal darysiu pertrauką, ir draugus paagituosiu,
Klientas (23 Kovo 2017 10:28)
Ačiū jums kad atsizvelgete i komentarą, svara dabar geresne nei buvo nors ir neideali, bet saunus jusu kolektyvas
Administracija (17 Kovo 2017 15:12)
Ačiū už pastabas, administracija reaguoja.
klientas 2 (17 Kovo 2017 10:09)
sveiki,nepaisant pasitaikančiu tikrai nedideliu trukumų,visgi remontai,paskutiniu metu labai suprastėjo švarą prižiūrinčių darbuotojų darbas,kitaip tariant,persirengimo patalpose nešvaru,administracija atkreipkite dėmesį.Ačiū
Vardas, pavardė: *
El. paštas:
Jūsų tekstas: *
Apsaugos klausimas:
Vienas pridėti du yra (atsakymas turi būti pateiktas žodžiu. pvz. keturi)
Atsakymas: *

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Nuolaidų sistema

Nuolaidu sistema

Reklama

Odontologijos klinika VilniujeBaidarių nuoma Aukštaitijoje, Ukmergėje, Vilniuje, Kaune

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Ukmergės žinios