Sveiki atvykę! Šeštadienį nuo 10 iki 11 val. SĖKMĖS VALANDA!
Baseino vandens temp. 27 °C
Sūkurinių vonių temp. 36 °C
Aplinkos temp. 28 °C
Gruodžio
PrATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Prisijunk prie mūsų Facebook’eLankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2009-12-19 Lietuvos nusipelnęs treneris Žilvinas Ovsiukas apie plaukimą

Žilvinai, keliais žodžiais pristatyk 2009-uosius metus.

Metai Lietuvos plaukimui buvo labai sėkmingi. Vasarą Romoje Giedrius Titenis laimėjo Pasaulio čempionato bronzos medalį, gruodį - Europos čempionate 25 m. ilgio baseine Vytautas Janušaitis laimėjo sidabro medalį. Lietuvos sporto žurnalistų federacija geriausiu 2009 metų sportininku vyrų tarpe išrinko Giedrių Titenį. Smagu, kad šalies plaukikų lyderis anykštėnas. Palyginus mūsų rinktinę su užsienio šalių rinktinėmis metus vertinu labai gerai. 

Kuo mūsų šalies plaukikai skiriasi nuo užsienio šalių plaukikų? 

Labai skiriamės. Užsienio šalių rinktinės aprūpintos viskuo. Su sportininkais dirba ištisos brigados mokslininkų, masažuotojų, psichologų, mitybos specialistų, vadybininkų ir t.t. O mūsų plaukimo rinktinėje visą šį darbą turi atlikti vienas arba keli treneriai. Kaimynai baltarusiai irgi turi viską, ko reikia siekti aukštų rezultatų. Apie plaukimo baseinų būklę Lietuvoje iš viso neverta kalbėti.

Nuo 2010 m. sausio 1 d. plaukikams bus neleidžiama naudoti „stebuklingų“ plaukimo kostiumų. Kaip tai atsilieps rezultatams?

Visiems bus vienodos sąlygos, tačiau kiekvieną sportininką tai palies individualiai. Ir be kostiumų plaukiant sportininkai gerins rekordus, o žiūrovai galės gėrėtis plaukikų startais.

Ko tikitės iš Giedriaus Titenio 2010 metais?

Pagrindiniai startai bus rugpjūčio mėnesį Europos plaukimo čempionate Vengrijos sostinėje Budapešte. Sporte planuoti sunku, bet keliame sau aukščiausius tikslus. Esame suplanavę pasiruošimą ir jau sausį kibsime į darbą.

Ačiū už pokalbį.

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Nuolaidų sistema

Nuolaidu sistema

ReklamaOdontologijos klinika VilniujeBaidarių nuoma Aukštaitijoje, Ukmergėje, Vilniuje, Kaune

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Ukmergės žinios